"MY BRAND" kimdir?

MYBRAND siz, biz ve onlar yani hepimiz için bir şeyler yapabileceğine inanan ve bizimle ile çalışan herkesin yol arkadaşı olmak isteyen, genç ve dinamik bir ekip.

Her işin ayrı bir hikâyesi olduğunun bilinci ile yaptıkları tüm işleri bizim işimiz diyebilecek yakınlıkta sıcak, her zaman daha fazlası amacıyla yola çıkmış, bir o kadar hırslı ve heyecanlı bir ekip MYBRAND.

Ömür AYDIN, İnan ÖZ ve Fatma KAHRAMAN ile birlikte kurulmuş farklı sektörlerde iş deneyimi olan; fakat ortak bir konuda heyecana sahip ekip arkadaşları. 


Who is "MYBRAND"?

"MYBRAND" is a young and dynamic team believing in that it can do something for usand them, indeed, for all of us and willing to become everyone’s friend that are working with us on the same path.

“MYBRAND” is such a warm and friendly team being aware of the fact that everyone has a different story behind that calls all the things they have achieved as “ours”. Additionally, they have aimed for more in each journey, so they are not only an ambitious but also an excited team. 

The team is created by Omur AYDIN, Inan OZ and Fatma KAHRAMAN, who have work experiences from various sectors, yet share the same excitement on an issue in common.

COMPANY -My Brand | Fotoğraf ve Prodüksiyon

Ömür AYDIN | Photographer

Ömür Aydın; Ekibin Asi, heyecanlı ve kararlı üyesi. O işletme ve turizm sektöründe eğitim almış, havacılık sektöründe de deneyim kazanmış; fakat kalbinin sesini dinleyerek fotoğrafçılık alanında eğitimlerini tamamlamış, genç arkadaşımız.


Omur Aydın; is there bellious, excited and determined member of the team. He is a young fellow in the group that has a degree on Business Administration and Tourism and also has experience in Aviation field, but then listens to her heart and has completed her education on Photography.

omur@mybrandproduction.com


İnan ÖZ | DIRECTOR OF PHOTOGRAPHY

İnan ÖZ; ekibin sessiz sakin bir o kadar becerikli üyesi; o en başından beri bu işi yapacağına inanmış televizyon ve sinema bölümünden mezun olmuş, bu alanda birçok iş deneyimine sahip diğer üyemiz.


Inan Oz, quite calm and skillful, is another team member who has believed from the very beginning that he will be doing this job someday. He has a degree of Television and Cinema and has lots of work experience in this field.

inan@mybrandproduction.com


Fatma Kahraman | Photographer

Fatma KAHRAMAN; Kendi bildiğini okumakta üzerine olmayan ve aceleci üyesi, iktisat alanında yola çıkmış, gönlünde sanat yatan ve içmimarlık eğitimi almış, mesleğinin yanında fotoğrafa gönül vermiş ve eğitimlerini bu alanda tamamlamış diğer ekip üyesi.


Fatma Kahraman is the one who stands by her guns and also impatient. She has started in the field of Economy having the love of art in her heart, and has a degree of Interior Architecture and besides her profession; she has completed her education on Photography, which is a passion for her.

fatma@mybrandproduction.com

 


3 farklı hayat 3 farklı hikaye, tek bir sevda hal böyle olunca birçok sektörde deneyim kazanmış, farklı açılardan analiz yeteneği olan 3 farklı karakter ile  hikayeleştirilecek işler için işbaşında…

Sizlerle de çalışıp işinize işimiz demeye hazırız.


3 different lives and 3 different stories but one and only passion! This being the case, 3 different characters having various work experiences so having the ability to make analysis from different aspects are in harnessfor stories to be created.

We are ready to work with you and call your job as "ours".